The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Role Play Game
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 The class of arts

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 4:52 pm

-Vis vien tu nesuprasi,ir nepatikėsi.
pažvelgė į jį
-Manim patikėjo tik keli žmonės,kurie tuo tiki,kiti kas sužinojo palaikė beprote.
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 4:55 pm

-Ne, bet pabandyti manau galime?
Jis žvelgė į merginą, kuri anaiptol nebebuvo tokia linksma ir žaisminga koketė, kokia buvo.
-Tu pabandyk pasakyti, o aš jau pasirinksiu, tikėti ar ne.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:05 pm

Iš rankinės ištraukė nuotrauką kurioje buvo Marija Stefan,Damon ir Katherina.
-Matai šia senovine nuotrauką kuri daryta prieš kelis šimtus metų,spėju du žmones iš jos atpažysti.Tai merginas parodė į Marija ir Katherine.Viena jų sėdi prieš tave,kita katik išėjo su vienu iš vaikinu
parodė į stefan
-greit susipažinsi. tai pradžia.
nutilo ir norėjo pažiūrėti kokia bus jo pradinė rekcija
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:10 pm

Tom pažvelgė į nuotrauką ir liko visiškai apstulbęs, nes Marija buvo visai kaip Mija, o Katherine, visiška Elenos kopija.. Jis nurijo seilę, vienas iš paaiškinimų galėjo būti genai..
-Amm.. Klausau toliau.
Stengėsi išlikti ramus, kad Mija nepastebėtų jo jausmų.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:25 pm

-Tai Marija ir Damon buvo sužadėtinei o Stefan Damon brolis jos geriauses draugas ,o Katherine visų bėdų kaltininkė. Ji Suvilioju abu brolius ir jis metė Marija kai ši buvo nėščia jo vaiko.Marija jam norėjo pasakyti,kad ji laukiasi,bet jis nesiklausė. Po daugelio bandymų Marija pavogė jo žiedą durklą ir nusižudė. prieš tai prakeikdama brolius Katherine ir savo šeimą. Prakeiksmas išsipildė ir trys iš šios nuotraukos asmenys gyvi.Vienas vaidenasi. Ir trokšta keršto.
pažvelgė į jį
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:27 pm

-Ta prasme gyvi kelis šimtus metų?
Jis palengva pakėlė anttakį nes bandė suprasti merginą. Tačiau nelabai kas gavosi.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:44 pm

Linktelėjo galva
-taip jie ne žmonės
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:47 pm

-Tai kas?
Kiek labiau pasilenkė prie Mijos ir kiek šyptelėjo, jai nepastebėjus nužvelgė jos figūrą, tačiau pats pagavęs save atsikosėjo ir vėl žvelgė jai į akis.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:59 pm

-Vampyrai.Ir šitas žiedas ant mano piršto priklauso vienam iš jų Damon. Jo niekaip nenumausi,kol neisipildys Maria noras. Viska išbandžiau.
buvo nuoširdi kai kalbėjo su juo
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:05 pm

-Vampyrai..
Nutęsė.
-Am... Marijos.. Tavo giminaitės taip?
Paistikslino.
-Koks noras?
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:11 pm

-Taip mano proprosenelės ji norėjo būti laiminga ir mylima,ji norėjo to ką išjos atėmė,kai iki jos svajonių išsipildymo buvo likus savaitė.
pažvelgė į jį
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:13 pm

-Pala, tai kaip dabar viskas turėtų išsispręsti? Tavo prosenelė tikriausiai vaidenasi ir tada Damon turėtų būt su ja?
Lėtai iškėlė vieną antakį.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:17 pm

-Dabar ne jai tinka Stefanas. Bet bėda ta ,kad ji jam vaidenasi per mane ir aš nebekontroliuoju savo kūno.Paskutinykart kai per ilgai ji užsibuvo mano kūne tai vos nesibaigė mirtimi. Nuoto laiko ji nurimo bet laikinai. Ir deje jos norai nesutampa su maniškeis.
-Beto sutartis jau sudaryta su didžiause prieše Katherina Damon jos Stefanas mano.Bet skersai kelio yra Elena.O jos aš nepatrauksiu ir nenoriu. Noriu savo gyvenimo.Noriu būti laiminga.
pažvelgė į jį
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:19 pm

-Mhm...
Išklausė tada atsitojo.
-Manau tau metas eiti..
Susirinko savo daiktus ir išėjo už klasės vis prilaikydamas duris Mijai.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:23 pm

Susirinko daigtus
-tu manim netiki,atrodau tau beprotė..
nuliūdo ir tylei ištarė,deje Maria stovėjusi klasės galia nusprendė surizikuoti ir parodyti,kad Mija sako tiesą kai Mija žengė link durų ji staigei isibėgėjo ir įlindo į Mijos kūną ,kad ši net susverdėjo ir vos nepargriuvo
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:27 pm

-Tiesą sakant nesvarbu ką aš manau...
Padrasinamai nusišypsojo o merginai susvirduliavus jis žengė žingsnį į priekį.
-Viskas gerai?
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:34 pm

-ne neviskas. tuoj patikėsi.Kad Mija sakė tiesą.
Tonas buvo kitoks nei Mijos jis buvo kaip moters kuri daug patyrusi,ir tonas rimtas.
-Pažvelk į mano kojas ,kad nemanytum,kad Mija vaidina
Mija buvo pakilusi koki dvidešimt centrimentu nuo žemės.
-Argi žmogus taip galėtų? Manau ne,tai galėtų tik vaiduoklis ar jo apsėtas žmogaus kūnas.
žengė oru kelis žingsnius jo link
-Buvau savaudė ir dėl to gailiuosi sugrioviau Mijai gyvenimą.Todėl prašau nepalik jos vienos nes net nežinau,kas jai dedasi galvoj.Kai taip su ja pasielgė brolei. Todėl supaprastinsiu norą savo iki minimumo.Kai Mija bus laiminga aš dingsiu iš jos gyvenimo visam laikui.Pamatyk ją kaip merginą pažink ją kokia yra iš tiesų.Ir žiurėk,kad su Elena jos nenudėtu viena kitos.Ir dabar nežinau kokos bus pasekmės kai dingiu iš jos kūno nes kartą jau buvo tragiškos. Tegu Mija man atleidžia.
pažvelgė į jį
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:38 pm

Tom veidas persikreipė.
-Aha...
Išlemeno nieko nesupratęs...
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:41 pm

-Nebijok aš nieko nenoriu skriausti nusileido prie jo ir palietė jo ranka. Saugok ją daugiau nieko neprašau.Nes j turi daugiau priešų nei išsivaizduoji.
pažvelgė į jo akis
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:43 pm

Ištraukė ranką iš jos ir žvelgė į ją.
-Gerai... Aha...
Vis dar perkreiptu veidu žiūrėjo į ją.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:46 pm

staiga tarsi iš oro ištraukė amuleta
-užsikabink jį ant kaklo jo vienintelio dėl man nežinomų priežaščių bijo vampyrai.
taip pasakiusi užkabino ši nedidelį daikčiuką jam ant kaklo
-ir nebijok,bijoti nėra ko
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:49 pm

-Aha...
Vis dar žiūrėjo į ore esančią merginą.
-Tai tu.. Ta prasme.. Man reikia eiti...
Tačiau stovėjo it sustingęs vietoje.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:52 pm

(jei ką aš jau ant žemės)
-Taip taip,nors nežinau,ką mastai.Dabar aš palieku jos kūną iki pasimatymo nes dar kartą tikrai pasimatysim ir tikiuos tada jis bus paskutinis ir aš galėsiu eiti į šviesą.
-sudie
staiga Mijos kūnas suglebo ir ji ji krito ant žemės be sąmonės,nes po to karto ji nebeatlaikydavo,kap ankščiau Maria atėjimo į jos kūną.
Atgal į viršų Go down
Tom Black
Menų mokytojas
Tom Black


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2010-02-13

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:54 pm

(( a ok xDD ))

-Aha..
Nesuprato jos paskutinių žodžių, apskritai nesusigaudė kas dedasi, o Mijai suglebus jis greit atsitūpė prie jos ir paėmęs jos ranką šiek tiek judino.
-Mija? Mija..
Bandė kaip nors atgaivinti ją.
Atgal į viršų Go down
Mija Calderon
I want to Revenge and love
Mija Calderon


Pranešimų skaičius : 561
Join date : 2010-01-26

The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitimePir. 02 15, 2010 6:58 pm

pramerkė akis nes šįkart nebuvo taip išsekus kaip pirma
-kas nutiko? man svaiksta galva
pažvelgė į vaikiną
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





The class of arts - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The class of arts   The class of arts - Page 2 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
The class of arts
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» The class of history

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: 2nd floor-
Pereiti į: